KONST / Litografier / Färglitografi 11576057

nr 1157 6057

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Signerad och numrerad 37/300, Waxholmsbåt, 34x54

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 januari 2018
kl 18:37:45

22/1 13:00:35 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist